Nieautoryzowany serwis Ford

nieautoryzowany serwis forda2

Nieautoryzowane serwisy samochodów Ford obecnie funkcjonują w wielu większych miastach i specjalizują się obsługa pojazdów właśnie tej marki. Profesjonalna obsługa gwarantuje zadowolenie klienta i spełnienie jego wszelkich oczekiwań.

Co może zaoferować nam taki serwis ?

serwis forda w katowicachSerwisy Ford zapewniają kompleksową obsługę, która obejmuje wiele usług. Możemy dokonać przeglądu okresowego, zamontować klimatyzację czy naprawić zawieszenie. W przypadku występowania z pojazdem jakichkolwiek nieprawidłowości, specjaliści pracujący w serwisach z pewnością pomogą nam w rozwiązaniu problemów. W sytuacji gdy chcemy zaoszczędzić czas, możemy zdecydować się na skorzystanie z usługi door to door. Zamiast samodzielnego dojazdu do serwisu oraz czekania na obsługę, to pracownicy konkretnego punktu przyjadą do Ciebie. Wykwalifikowany pracownik odbierze nasz pojazd i sam zajmie się jego naprawą. Po zakończonej pracy nasz samochód zostanie oddany we wskazane miejsce. Z serwisu możemy skorzystać decydując się na montaż instalacji gazowej. Jest to coraz częściej stosowana praktyka. Specjaliści zapewnią kompleksową obsługę a także pomoc pogwarancyjną. Nieautoryzowany serwis Ford gwarantuje nieodpłatne doradztwo jeszcze przed rozpoczęciem prac. Dowiem się jaki rodzaj instalacji będzie najlepszy dla naszego modelu samochodu oraz jaki zbiornik zamontować w samochodzie. Konkretny wybór musi być kompatybilny z typem silnika, mocy, rocznika oraz nadwodzia. Ponadto, w sytuacji gdy nie możemy pozwolić sobie jednorazowo na tak duży wydatek, możemy rozłożyć koszty na raty.

Jak działają serwisy?

Serwisy samochodów Ford posiadają własne magazyny, dzięki którym z łatwością uzyskamy oryginalne części jak i ich zamienniki. Ponadto w razie awarii lub kolizji możemy skorzystać z usług holowania. Ponadto w serwisach możemy skorzystać z dynamicznej wymiany oleju w skrzyni biegów. W sytuacji gdy występują nieprawidłowości, specjaliści dokonają niezbędnych analiz i badań spektrometrycznych i ustalą przyczynę powstałego problemu. Oprócz tego wśród usług serwisów znajdziemy także kompleksowe czyszczenie układów zasilania, które obejmuje  wtryskiwacze, przepustnicę, kolektory dolotowe, komory spalania. Zanieczyszczenia pochodzące z katalizatora zostają wyeliminowane. Dzięki takim zabiegom samochód odzyskuje pełną sprawność, zmniejsza się zużycie paliwa oraz dymienie z układu wydechowego. Warto wiedzieć, że nieautoryzowane serwisy Ford umożliwiają diagnostykę komputerową wykonywaną przez oryginalne komputery FORD IDS, które posiadają najnowsze i zaktualizowane oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości sprzętom, fachowcy mogą w szybki sposób wykonać dokładną diagnostykę pojazdu.

Serwisy często oferują różnego rodzaju rabaty i promocje, dzięki czemu możemy dbać o nasz pojazd nie wydając na to fortuny. Nieautoryzowany serwis samochodów marki Ford gwarantuje wysoką jakość obsługi i zadowolenie klientów. Wśród swoich usług gwarantuje usługi mechaniczne, przegląd, naprawy oraz wymiany uszkodzonych lub zniszczonych części. Dzięki niemu będziemy mogli zasięgnąć profesjonalnej pomocy niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług oferowanych przez TimeCar – zadbaj o profesjonalny serwis swojego samochodu marki Ford.