Przegląd marek niemiecki – co oferują w 2015 roku?

BMW i3

W Polsce niemieckie samochody postrzegane są jako jedne z najlepszych, my sprawdzamy dlaczego.

Wchodząc na portale z ogłoszeniami motoryzacyjnymi takie jak Otomoto czy dział motoryzacyjny w serwisie Allegro szybki i sprawnie znajdziemy odpowiednie aukcje pojazdów lub części do pojazdów wprost z Niemiec. Jedną z naturalnych przyczyn popularności tych modeli w naszym kraju jest stosunkowo bliskiej miejsce docelowe importu. Dla mieszkańców zachodniej Polski podróż do Niemiec to tylko kilka godzin, ściągnięcie pojazdu w najczęściej dobrym lub bardzo dobrym stanie trwa zatem zaledwie jeden dzień.

Zobacz krótką ofertę niemiecki modeli na rok 2015

Co oferuje nam Audi? Naturalnie do wyboru klienci mają pełną gamę wszystkich produkowanych od lat oraz tych nowszych modeli. Seria A to wybór spośród aż 6 różnych modeli, zaś każdy z nich się jeszcze dodatkowo różnicować. Wielkość silnika i jego moc, oznaczenie sportowe, bardziej zaawansowana elektronika czy jakość wyposażenia. Zawieszenie szosowe i terenowe. Silniki tradycyjne: na benzynę lub ropę oraz te nowoczesne: hybrydowe. Klienci biznesowi wybiorą wspaniałe limuzyny A7 lub A8, zaś osoby, które cenią szybkość i zwrotność skłonią się ku wspaniałemu Audi RS3. Królowie dróg z pewnością zwrócą uwagę na jeszcze większe i mocniejsze Audi A7, które sprawia imponujące wrażenie na autostradach.

Mercedes ML 250

Jakość i technologia

BMW jak co roku w ostatnich latach raczy swoich klientów nowoczesnymi rozwiązaniami. Dodatkowo stawia na próbę zapełnienia nisz. Tworzy coraz to bardziej zaawansowane i zdobywające popularność crossovery, łączy limuzyny z SUVami, pojazdy terenowe z wyścigówkami i rodzinne auta z królami bezdroży. Innowacyjne silniki to wieli atut BWM. Nowy model i3 to wspaniałe połączenie ciszy, ekologii, mocy, prędkości, dizajnu oraz dojrzałości konstruktorskiej.

Czym charakteryzuje się Volkswagen AD 2015?

Niemieckie Volkswagen, od lat popularny w naszym kraju, głównie ze względu na ponadczasowe Passaty oraz Golfy oferuje sprawdzone rozwiązania. Do wspominanych modeli dorzuca odnowione Polo, Scirocco oraz Tiguana i Touarega. Zwłaszcza ten ostatni model z wielkim V8 potrafi skutecznie odstraszyć wszystkich tych, którzy będą zawalidrogą gdzieś przed maską tego niemieckiego potwora. W Polsce dostępny jest serwis VW Warszawa, który prowadzony przez specjalistów jest doskonałym uzupełnieniem dla klientów tej marki. Gwarancja szybkich napraw i dostosowania wyposażenie do wymagań klienta to jeden z czynników zapewniających VW uznanie wśród naszych rodaków.

A może klasa G?

Marka premium czyli Mercedes to z kolei nowoczesna zmiana postrzegania wizerunku firmy. Mercedes zawładnąć chce klientami, oferując im modele, o których nikt dotąd nie myślał – wspaniałe modele GLE czy CLA to zupełna nowość i niespotykana dotąd jakość. Nowy, charakterystyczny grill od razu daje sygnał kierowcy pojazdowi przed Mercedesem, że oto zbliża się ten, któremu nie warto przeszkadzać. Chociaż najbogatsze modele tej marki to koszt ponad 500 tysięcy złotych, to liczba zainteresowanych nimi klientów nieustannie wzrasta.

Źródła zdjęć: ML, i3