Specjalistyczne usługi detailingowe

auto myjnia szczecin

Zapewnienie swojemu pojazdowi kompleksowych usług czyszczenia i kosmetyki niektórym kierowcom wydaje się niepotrzebnym zbytkiem. Jednak warto zastosować takie rozwiązania – nie tylko w przypadku nowych samochodów, o które aż chce się dbać. To dobra opcja, kiedy przygotowujesz samochód do sprzedaży i chcesz podnieść jego wartość, przywrócić mu nowszy, świeższy wygląd. Słowem – wykonujesz autodetailing.

Czyszczenie tapicerki – i co jeszcze?

Na czym to polega? Zasadniczo obejmuje to cały szereg czynności, dotyczących dokładnego wyczyszczenia samochodu na zewnątrz i w środku. Różni się to od zwykłej myjni ręcznej tym, że jest po pierwsze znacznie dokładniejsze, po drugie – stosuje się i lepsze środki, i lepszy sprzęt, co pozwala na uzyskanie ewidentnie lepszych efektów. Czyszczenie samochodu wewnątrz obejmuje między innymi dokładne czyszczenie tapicerki samochodowej, które jest okazją do pozbycia się zabrudzeń i wilgoci czy grzybów. Nie łudź się, że nie ma ich w twoim aucie.

To także profesjonalna regeneracja skór samochodowych, które bez właściwej pielęgnacji i impregnacji specjalnymi preparatami szybko tracą swoje właściwości i ulegają przetarciom. Na co jeszcze można liczyć? Cóż, pranie foteli, czyszczenie podsufitki, sprzątanie bagażnika… Wymieniać można długo. Efektem tego wszystkiego jest doskonale odświeżone wnętrze pojazdu.czyszczenie tapicerki samochodowej Szczecin

Felgi, reflektory i lśniący lakier

Jeśli natomiast chodzi o czyszczenie samochodu na zewnątrz, profesjonalny auto detailing Wrocław to nie tylko czyszczenie karoserii. Możesz zyskać odnowioną warstwę lakieru, dodatkowo zabezpieczoną powłoką kwarcową, a także czyszczenie takich części, które pewnie nie przyszłyby ci do głowy, jak chociażby czyszczenie felg czy polerowanie reflektorów. Zabezpieczenie lakieru czy usunięcie odprysków pozwala zapobiegać działaniu korozji, której wystarczy nawet niewielki ubytek lakieru, by zacząć żreć karoserię. Dlatego usługa auto detailingu często jest wykorzystywana przed sprzedażą samochodu używanego – pozwala właścicielowi podnieść jego wartość. Z drugiej strony warto przeprowadzić takie porządki także po zakupie używanego auta. Można wtedy zyskać pewność, że poruszasz się samochodem czystym, świeżym, pozbawionym dziwnych zapachów i plam. To szczególnie ważne, jeśli samochodem podróżują dzieci lub osoby skłonne do alergii.

Dane firmy

 Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

Adres: ul. Monte Cassino 16B, 51-681 Wrocław

Mail: info@lackprotect.pl

Telefon: +48 602 398 326 , +48 789 312 334

www: Lack Protect – Kosmetyka samochodowa Wrocław